Schijndel/DE WIT

Komende thuiswedstrijden

Teams Datum Aanvangstijd Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Scheidsrechter Veld
Schijndel JO11-3 Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 21 apr 09:00 veld 2
Schijndel/DE WIT JO8-2 Heeswijk JO8-1 21 apr 09:00 veld 3
Schijndel JO10-1 HVCH JO10-1 21 apr 09:00 Boxtel, D.A.F. (Daan) van veld 3
Schijndel JO09-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-1 21 apr 09:00 veld 1
Schijndel/DE WIT JO8-4 DAW JO8-2 21 apr 09:00 veld 1
Schijndel JO11-5 Erp JO11-3 21 apr 09:00 veld 2
Schijndel MO15-2 ZIGO MO15-1 21 apr 10:15 veld 1
Schijndel JO13-5 WEC JO13-3G 21 apr 10:15 Smits, A.M. (Rob) veld 3
Schijndel G1 HVCH G1 21 apr 10:15 Vervoort, B. (Ben) veld 1
Schijndel MO15-1 NLC'03 MO15-1 21 apr 11:30 Vorstenbosch, B (Ben) van de veld 4
Schijndel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-4 21 apr 11:45 veld 3
Schijndel JO15-5 Avanti'31 JO15-4 21 apr 13:15 veld 2
Schijndel JO15-1 Brabantia JO15-1 21 apr 13:15 N. (Nick) van Hoorn veld 4
Schijndel JO17-3 Heeswijk JO17-1 21 apr 15:00 Vroomen, M. (Menno) de veld 2
Schijndel 35+ 1 SBV 35+1 22 apr 10:00 3 8 Schouten, T. (Ton) Veld 3
Schijndel 5 Heeswijk 4 22 apr 10:00 9 10 Vervoort, B. (Ben) Veld 4
Schijndel 2 Boskant 2 22 apr 11:00 2 7 Snijders, J. (John) veld 1
Schijndel 35+ 2 Ollandia 35+1 22 apr 12:00 1 4 Veld 3
Schijndel 6 ELI 4 22 apr 12:00 6 5 Groenendaal, W (Wil) Veld 2
Schijndel JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 28 apr 09:00 veld 2
Schijndel/DE WIT JO8-2 Schijndel/DE WIT JO8-3 28 apr 09:00 veld 3
Schijndel/DE WIT JO8-4 NLC'03 JO8-1 28 apr 09:00 veld 3
Schijndel JO09-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-1 28 apr 09:00 veld 1
Schijndel JO11-2 Rhode JO11-2G 28 apr 10:15 veld 3
Schijndel JO13-5 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-5 28 apr 10:15 veld 1
Schijndel JO15-2 ASV'33 JO15-1 28 apr 11:30 veld 2
Schijndel JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 28 apr 11:30 veld 3
Schijndel MO15-1 DAW MO15-1 28 apr 11:30 veld 4
Schijndel JO15-1 NWC JO15-1 28 apr 13:15 G.E.H. (Frits) van Oorschot veld 4
Schijndel MO17-1 ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 28 apr 13:15 veld 2
Schijndel MO19-1 Haarsteeg MO19-1 28 apr 15:00 veld 1
Schijndel JO19-3 NLC'03 JO19-1 28 apr 15:00 veld 2
Schijndel JO17-4 DVG JO17-2 28 apr 15:00 veld 3
Schijndel 4 DVG 4 29 apr 10:00 veld 4
Schijndel 8 Avanti'31 8 29 apr 12:00 veld 4
Schijndel 3 UDI'19/CSU 8 29 apr 12:00 veld 2
Schijndel 4 Avesteyn 4 3 mei 20:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 4
Schijndel JO08-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-1 5 mei 09:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 3
Schijndel JO09-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-3 5 mei 09:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 3
Schijndel JO09-3 Mariahout JO9-2G 5 mei 09:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 1
Schijndel JO11-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-4 5 mei 09:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 2
Schijndel/DE WIT JO8-3 ELI JO8-1 5 mei 09:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 1
Schijndel/DE WIT JO10-2 Brabantia JO10-4 5 mei 09:00 veld 2
Schijndel MO15-2 Beerse Boys MO15-1 5 mei 10:15 veld 2
Schijndel JO15-4 Ollandia JO15-1G 5 mei 11:30 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 2
Schijndel JO13-1 Emplina JO13-1 5 mei 11:45 Woudstra, S.G. (Steven) veld 4
Schijndel JO13-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 5 mei 11:45 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 1
Schijndel JO13-3 HVCH JO13-3G 5 mei 11:45 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 3
Schijndel JO15-5 ST Boerdonk/Keldonk JO15-1G 5 mei 13:15 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 4
Schijndel JO19-1 Volkel JO19-1 5 mei 15:00 veld 4
Schijndel JO17-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3 5 mei 15:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 1
Schijndel JO17-2 Mariahout JO17-1 5 mei 15:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 3
Schijndel JO19-2 Boskant JO19-1 5 mei 15:00 AFGELAST, W (Wedstrijd) veld 2
Schijndel 35+ 1 DAW 35+1 6 mei 10:00 veld 3
Schijndel 5 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 6 mei 10:00 Groenendaal, W (Wil) veld 2
Schijndel 35+ 2 Vorstenbossche Boys 35+1 6 mei 10:30 Snijders, J. (John) veld 2
Schijndel 6 Sparta'25 8 6 mei 12:00 Veghel, R. (Rien) van veld 3
Schijndel 1 FC Engelen 1 6 mei 14:30 veld 1
Schijndel JO15-4 DVG JO15-2 7 mei 19:00 veld 2
Schijndel JO11-1 Mierlo Hout JO11-1 8 mei 19:00 veld 5
Schijndel VR1 VOW VR2 8 mei 20:00 veld 2
Schijndel JO11-5 WEC JO11-2G 9 mei 18:30 veld 2
Schijndel JO13-1 Berghem Sport JO13-1 9 mei 19:00 veld 4
Schijndel JO17-2 RKPVV JO17-1 9 mei 19:30 veld 3
Schijndel 7 Nulandia 8 10 mei 10:00 veld 3
Schijndel 2 Erp 3 10 mei 11:00 veld 1
Schijndel 3 Ollandia 2 10 mei 12:00 veld 4
Schijndel 8 Nijnsel/TVE Reclame 7 10 mei 12:00 veld 3
Schijndel 1 Nieuwkuijk 1 10 mei 14:30 veld 1
Schijndel MO19-1 Rood Wit'62 MO19-1 10 mei 15:00 veld 2
Schijndel JO08-1 S.V. Brandevoort JO8-1 12 mei 09:00 veld 3
Schijndel JO09-2 Margriet JO9-2 12 mei 09:00 veld 2
Schijndel JO09-3 ST Fiducia/Elsendorp JO9-1G 12 mei 09:00 veld 3
Schijndel/DE WIT JO10-2 RKSV Nuenen JO10-4 12 mei 09:00 veld 2
Schijndel JO11-2 Nooit Gedacht JO11-2 12 mei 10:15 veld 2
Schijndel JO15-2 Bavos JO15-1 12 mei 11:30 veld 2
Schijndel JO15-3 S.V. Brandevoort JO15-5 12 mei 11:30 veld 3
Schijndel JO13-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4 12 mei 11:45 veld 5
Schijndel JO13-3 DAW JO13-3 12 mei 11:45 veld 1
Schijndel MO17-1 DSV MO17-1 12 mei 13:15 veld 4
Schijndel MO19-1 Sint Michielsgestel MO19-1 12 mei 13:15 veld 3
Schijndel JO19-1 Boekel Sport JO19-1 12 mei 15:00 veld 4
Schijndel JO19-2 FC Uden JO19-1 12 mei 15:00 veld 3
Schijndel JO17-4 Erp JO17-3 12 mei 15:00 veld 5
Schijndel JO17-2 DVG JO17-1 12 mei 15:00 veld 1
Schijndel JO17-1 De Treffers JO17-1 12 mei 15:00 veld 2
Schijndel 4 Avanti'31 4 13 mei 10:00 veld 4
Schijndel 7 Irene 2 13 mei 10:00 veld 2
Schijndel VR1 Sparta'25 VR2 13 mei 11:00 veld 3
Schijndel 3 DVG 3 13 mei 12:00 veld 4
Schijndel 1 Haarsteeg 1 13 mei 14:30 veld 1
Schijndel JO13-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2 14 mei 19:00 veld 5
Schijndel JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 15 mei 19:00 veld 5
Schijndel JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6 16 mei 19:00 veld 4
Schijndel/DE WIT VR30+1 FC de Rakt VR30+1 18 mei 20:00 veld 1
Schijndel JO11-3 WEC JO11-3G 19 mei 09:00 veld 2
Schijndel/DE WIT JO8-2 Boskant JO8-1G 19 mei 09:00 veld 3
Schijndel/DE WIT JO8-3 UDI'19/CSU JO8-3 19 mei 09:00 veld 3
Schijndel JO09-1 Berghem Sport JO9-1 19 mei 09:00 veld 1
Schijndel/DE WIT JO8-4 MOSA'14 JO8-1 19 mei 09:00 veld 1

Komende uitwedstrijden

Teams Datum Aanvangstijd Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Scheidsrechter Veld
HVCH JO8-1 Schijndel JO08-1 21 apr 09:00 8 11 veld 4
Boekel Sport JO9-4 Schijndel JO09-3 21 apr 09:30 veld 2
FC de Rakt JO11-2 Schijndel JO11-2 21 apr 10:00 veld 1
DESK JO13-1 Schijndel JO13-1 21 apr 10:15 veld 1
WHV JO9-1 Schijndel JO09-2 21 apr 10:30 veld 2
RKVVO JO10-2 Schijndel/DE WIT JO10-2 21 apr 10:30 veld 3
SV TOP JO13-3 Schijndel JO13-3 21 apr 10:30 Sportpark TOP veld 1
Volkel JO13-2 Schijndel JO13-4 21 apr 11:30 veld 3
ELI JO15-1G Schijndel JO15-2 21 apr 13:00 Schaik, H. (Hans) van veld 2
Avesteyn JO15-2 Schijndel JO15-3 21 apr 13:00 veld 2
Ruwaard JO19-1 Schijndel JO19-2 21 apr 14:30 veld 2
SES MO17-1 Schijndel MO17-1 21 apr 14:30 Thelosen, J. (Jos) veld 2
VOW JO17-1 Schijndel JO17-2 21 apr 14:30 Biggelaar, J.A.J.J. (Jurgen) van den veld 3
Wilhelmina MO19-1 Schijndel MO19-1 21 apr 14:45 2 3 2
FC Uden JO17-2 Schijndel JO17-4 21 apr 14:45 veld 3
Someren JO19-1 Schijndel JO19-1 21 apr 15:00 J. (Jalil) Semrane veld 2
Baronie JO17-1 Schijndel JO17-1 21 apr 15:30 S. (Sabit) Dursun veld 1
Rhode VR2 Schijndel VR1 22 apr 10:00 Wit, J.F.A. (Jordy) de veld 4
Rhode 9 Schijndel 8 22 apr 12:00 Brouwer, T.W.A. (Theo) de veld 4
WEC 5 Schijndel 7 22 apr 12:00 Veld 2
VOW 2 Schijndel 4 22 apr 12:00 Sleuwen, H. (Henk) v veld 1
BMC 1 Schijndel 1 22 apr 14:30 R.L.A.C. (Roy) Manichand veld 2
WEC JO19-1 Schijndel JO19-2 23 apr 19:30 veld 3
HVCH JO19-1 Schijndel JO19-1 26 apr 19:00 H.M. (Harold) Daamen veld 2
Margriet JO8-1 Schijndel JO08-1 28 apr 08:45 veld 4
Schijndel/DE WIT JO8-2 Schijndel/DE WIT JO8-3 28 apr 09:00 veld 3
Avesteyn JO9-2 Schijndel JO09-2 28 apr 10:00 veld 3
Acht JO10-2 Schijndel/DE WIT JO10-2 28 apr 10:00 Kessel, Y. (Youri) van Veld 1A
Erp JO15-4 Schijndel JO15-5 28 apr 12:15 veld 3
Rijen MO15-1 Schijndel MO15-2 28 apr 13:00 veld 2
Avesteyn JO15-3 Schijndel JO15-4 28 apr 13:00 veld 3
ASV'33 JO17-1 Schijndel JO17-2 28 apr 14:30 Kuyen, R. (Ruud) van veld 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Schijndel 35+ 2 29 apr 10:00 Acht, A.M.M. (Ad) van veld 2
DVG 5 Schijndel 5 29 apr 10:00 veld 3
Ulysses 35+1 Schijndel 35+ 1 29 apr 10:00 veld 2
Nijnsel/TVE Reclame VR2 Schijndel VR1 29 apr 10:00 Langen, W.J. (Wilgart) van veld 1
EVVC 2 Schijndel 2 29 apr 11:00 M.A.J. (Mari) Peeters veld 2
Nijnsel/TVE Reclame 4 Schijndel 6 29 apr 12:00 Verschuren, B. (Bert) veld 3
Margriet JO8-3 Schijndel/DE WIT JO8-4 5 mei 08:45 veld 4
HVCH JO9-1 Schijndel JO09-1 5 mei 09:00 veld 1
UDI'19/CSU JO10-1 Schijndel JO10-1 5 mei 09:00 veld 4
Gemert JO8-5 Schijndel/DE WIT JO8-2 5 mei 10:00 veld 4
FC de Rakt JO11-3 Schijndel JO11-5 5 mei 10:00 veld 2
Stiphout Vooruit JO13-4G Schijndel JO13-5 5 mei 10:45 Veld 3
ST Ravenstein/SDDL JO11-3 Schijndel JO11-2 5 mei 11:00 Hertogh, K. (Kjeld) veld 2
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 Schijndel JO13-2 5 mei 11:30 veld 9
UDI'19/CSU JO11-1 Schijndel JO11-1 5 mei 11:30 veld 7
Vorstenbossche Boys JO17-2 Schijndel JO17-4 5 mei 12:00 Huberts, T.M.R. (Tom) veld 1
Boekel Sport JO15-1 Schijndel JO15-2 5 mei 13:00 veld 5
Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 Schijndel MO17-1 5 mei 13:00 Fransen, M.A. (Michel) veld 3
UDI'19/CSU G1 Schijndel G1 5 mei 13:00 veld 1
Blauw Geel'38/JUMBO MO15-2 Schijndel MO15-1 5 mei 13:00 veld 2
Scharn JO15-1 Schijndel JO15-1 5 mei 13:00 H.J.H. (Horrie) Riepen veld 2
Sparta'25 JO15-3 Schijndel JO15-3 5 mei 13:00 veld 2
VOW JO19-1 Schijndel JO19-3 5 mei 14:30 veld 2
UDI'19/CSU JO17-1 Schijndel JO17-1 5 mei 15:00 veld 2
Zwaluw VFC MO19-1 Schijndel MO19-1 5 mei 15:00 veld 5
EVVC 7 Schijndel 8 6 mei 10:00 Donk, E. (Eugène) van der veld 1
Mariahout 3 Schijndel 3 6 mei 11:30 veld 2
WHV 3 Schijndel 4 6 mei 12:00 veld 2
HVCH 3 Schijndel 2 6 mei 12:00 veld 3
Heeswijk 6 Schijndel 7 6 mei 12:00 veld 3
Margriet JO13-6 Schijndel JO13-4 7 mei 19:00 veld 5
Avanti'31 JO19-2 Schijndel JO19-3 7 mei 19:30 veld 2
RKSV Nuenen JO17-1 Schijndel JO17-1 9 mei 19:30 H. (Herman) Verheyden veld 1
sv O.S.S. 1920 JO19-1 Schijndel JO19-1 9 mei 19:30 G.M.M.H. (Guido) Linke veld 2
EVVC 35+1 Schijndel 35+ 2 10 mei 09:30 veld 3
Gemert 7 Schijndel 6 10 mei 10:00 veld 6
WHV 2 Schijndel 5 10 mei 12:00 veld 2
Margriet JO9-1 Schijndel JO09-1 12 mei 08:45 veld 2
sv O.S.S. 1920 JO8-3 Schijndel/DE WIT JO8-4 12 mei 08:45 veld 4
Rood Wit'62 JO10-1 Schijndel JO10-1 12 mei 09:00 veld 2
Gemert JO8-5 Schijndel/DE WIT JO8-3 12 mei 10:00 veld 3
Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-6 Schijndel JO11-5 12 mei 10:30 Wit, J.F.A. (Jordy) de veld 4
Someren JO11-1 Schijndel JO11-1 12 mei 10:30 veld 2
ELI JO11-2 Schijndel JO11-3 12 mei 10:30 Relou, J. (Jesse) veld 3
Nijnsel/TVE Reclame JO13-1 Schijndel JO13-2 12 mei 11:15 veld 3
UDI'19/CSU MO15-1 Schijndel MO15-1 12 mei 11:30 veld 3
Boekel Sport JO13-4 Schijndel JO13-5 12 mei 11:45 veld 1
Best Vooruit MO15-1 Schijndel MO15-2 12 mei 13:00 veld 1
WEC JO15-2 Schijndel JO15-4 12 mei 13:00 veld 3
VOW JO15-2 Schijndel JO15-5 12 mei 13:00 veld 3
Sparta'25 G2 Schijndel G1 12 mei 13:00 veld 4
Sportclub Jekerdal JO15-1 Schijndel JO15-1 12 mei 13:30 veld4
Sparta'25 JO17-2 Schijndel JO17-3 12 mei 14:30 veld 3
Mierlo Hout JO19-2 Schijndel JO19-3 12 mei 15:00 veld 2
WEC 4 Schijndel 6 13 mei 10:00 veld 2
Achilles Reek 35+1 Schijndel 35+ 1 13 mei 10:00 veld 2
Irene 35+1 Schijndel 35+ 2 13 mei 10:00 veld 2
Avanti'31 5 Schijndel 5 13 mei 12:00 veld 4
Nooit Gedacht 2 Schijndel 2 13 mei 12:00 veld 2
HVCH JO13-1 Schijndel JO13-1 14 mei 19:00 Hendriks, E.M.M. (Edwin) veld 1
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO9-2G Schijndel JO09-3 16 mei 18:30 veld 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 6 Schijndel 6 17 mei 20:00 veld 1
ST Avesteyn/Heeswijk VR30+1 Schijndel/DE WIT VR30+1 18 mei 20:30 veld 1
Vorstenbossche Boys VR30+1 Schijndel/DE WIT VR30+1 18 mei 21:00 veld 1
FC de Rakt JO10-1 Schijndel JO10-1 19 mei 10:00 veld 2
Venlosche Boys JO8-1 Schijndel JO08-1 19 mei 10:00 veld 4
JVC Cuijk JO11-1 Schijndel JO11-1 19 mei 10:00 veld 2
Best Vooruit JO10-3 Schijndel/DE WIT JO10-2 19 mei 10:15 veld 1